Inspekcja, konserwacja i serwis – Kontakty dla posiadanej instalacji myjącej

Regularna konserwacja posiadanej instalacji myjącej ma duży wpływ na zapewnienie jednakowo wysokiej i optymalnej produktywności. Jako specjalista w zakresie przemysłowej techniki mycia i producent innowacyjnych instalacji myjących, firma Ecoclean kładzie dużą wartość na pomaganie swoim klientom – również po zakupie.

Aby zakupione instalacje czyszczące zawsze pracowały w najlepszych warunkach, oferujemy naszym klientom bogatą ofertę czynności konserwacyjnych oraz indywidualne umowy serwisowe. To pozwala na zapewnienie wydajności użytkowanych instalacji i utrzymanie ich wartości.

Standardowe umowy konserwacyjne dla instalacji myjących


Dla awarii instalacji nie ma żadnego korzystnego momentu – ale nie dla inspekcji i konserwacji: Pracownicy serwisowi firmy Ecoclean przez cały czas śledzą rytm konserwacji użytkowanych instalacji i odpowiednio wcześnie uzgadniają terminy z klientami.

Dopasowana do potrzeb klienta umowa konserwacyjna stanowi podstawę dla regularnych działań konserwacyjnych przy zachowaniu akceptowalnych kosztów.

Indywidualne programy partnerskie dla instalacji mycących

Jako partnerzy firmy nasi klienci korzystają z dopasowanych do ich potrzeb umów serwisowych, które oferujemy w trzech kategoriach: Srebrna, Złota i Platynowa Wcześniej określamy na podstawie analizy przypuszczalne wymagania serwisowe. Po podpisaniu umowy nasi klienci zachowują pełną elastyczność: Zakres usług serwisowych i czas obowiązywania umowy można w każdym momencie dopasować do aktualnych wymagań.

Warto skorzystać z naszych programów partnerskich:

  • jako elastyczna odpowiedź na potrzeby klientów
  • w celu pełnej kontroli kosztów w dokładnie zdefiniowanych poziomach serwisowych
  • w celu zaoszczędzenia kosztów w przypadku serwisu i naprawy przez cały okres użytkowania instalacji cmycących

 

Mycie pojedynczych części

Jochen Theissen

Telefon: +49 (0) 2472 83-501
E-mail: maintenance.monschau(at)ecoclean-group.net

 

Phone-Email-RadioButtons PL

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą? W takiej sytuacji prosimy o skorzystanie z naszej bezpłatnej linii zwrotnej:

Mycie partii

Marcus Lüdecke

Telefon: +49 (0) 711 7006-501
E-mail: service.filderstadt(at)ecoclean-group.net

 

Phone-Email-RadioButtons PL

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą? W takiej sytuacji prosimy o skorzystanie z naszej bezpłatnej linii zwrotnej:
Downloadform pdf