Inspekcja, konserwacja i serwis – Kontakty dla posiadanej instalacji myjącej

Regularna konserwacja posiadanej instalacji myjącej ma duży wpływ na zapewnienie jednakowo wysokiej i optymalnej produktywności. Jako specjalista w zakresie przemysłowej techniki mycia i producent innowacyjnych instalacji myjących, firma Ecoclean kładzie dużą wartość na pomaganie swoim klientom – również po zakupie.

Aby zakupione instalacje czyszczące zawsze pracowały w najlepszych warunkach, oferujemy naszym klientom bogatą ofertę czynności konserwacyjnych oraz indywidualne umowy serwisowe. To pozwala na zapewnienie wydajności użytkowanych instalacji i utrzymanie ich wartości.

Standardowe umowy konserwacyjne dla instalacji myjących


Dla awarii instalacji nie ma żadnego korzystnego momentu – ale nie dla inspekcji i konserwacji: Pracownicy serwisowi firmy Ecoclean przez cały czas śledzą rytm konserwacji użytkowanych instalacji i odpowiednio wcześnie uzgadniają terminy z klientami.

Dopasowana do potrzeb klienta umowa konserwacyjna stanowi podstawę dla regularnych działań konserwacyjnych przy zachowaniu akceptowalnych kosztów.

Indywidualne programy partnerskie dla instalacji mycących

Jako partnerzy firmy nasi klienci korzystają z dopasowanych do ich potrzeb umów serwisowych, które oferujemy w trzech kategoriach: Srebrna, Złota i Platynowa Wcześniej określamy na podstawie analizy przypuszczalne wymagania serwisowe. Po podpisaniu umowy nasi klienci zachowują pełną elastyczność: Zakres usług serwisowych i czas obowiązywania umowy można w każdym momencie dopasować do aktualnych wymagań.

Warto skorzystać z naszych programów partnerskich:

  • jako elastyczna odpowiedź na potrzeby klientów
  • w celu pełnej kontroli kosztów w dokładnie zdefiniowanych poziomach serwisowych
  • w celu zaoszczędzenia kosztów w przypadku serwisu i naprawy przez cały okres użytkowania instalacji cmycących

 

Ecoclean Monschau

Ecoclean Filderstadt

Downloadform pdf