SBS Ecoclean Group Newsletter –
Warto być na bieżąco z internetowymi publikacjami Grupy Ecoclean

Jako Abonent będą Państwo otrzymywać najbardziej aktualne informacje i trendy dotyczące produktów, targów i usług oraz nowości z naszego holdingu. Nasze publikacje wydawane są w wielu wydaniach w ciągu roku i są dostępne w języku angielskim, niemieckim lub chińskim.

Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo wiadomość e-mail, w której prosimy o potwierdzenie Państwa zamówienia. To postępowanie zagwarantuje, że dane osobowe nie zostaną niewłaściwie wykorzystane przez nieupoważnione osoby trzecie.

Ze zgłoszonych publikacji internetowych można naturalnie w każdym momencie zrezygnować. Prosimy o wypełnienie poniższych pól. (*: Pola obowiązkowe).


Ochrona danych

Wskazówka: Zebrane przez nas Państwa dane mogą Państwo w każdym momencie zablokować, skorygować lub usunąć. Mają Państwo prawo do cofnięcia swojej zgody, można to zrobić w każdej chwili i będzie to skutkowało na przyszłość. Odpowiednia wskazówka podana jest również w każdej publikacji internetowej. Aby móc skorzystać ze swojego prawa do cofnięcia zgody, mogą Państwo również w każdej chwili kontaktować z nami, wysyłając wiadomość opatrzoną tematem „Ochrona danych“ pod następujący adres e-mailowy: communication(at)ecoclean-group.net