Usługa zdalnego połączenia i digitalizacji Ecoclean - Wiedz co się dzieje. Wczoraj, dziś i jutro.

To innowacyjne rozwiązanie oparte na chmurze, optymalizuje planowanie produkcji, dostępność maszyny, dokumentację oraz łączenie z systemami kontrolnymi wyższego szczebla. W ten sposób Ecoclean Connect poprawia Państwa produktywność i konkurencyjność.

Produkcja zmienia się dzięki rozwojowi digitalizacji i funkcji sieciowych procesu produkcji. Założenia przemysłu 4.0 mają na celu optymalizację wydajności operacji, lepszą konkurencyjność, zwiększenie wzrostu i tym samym wejście z biznesem w przyszłość. Branża przemysłowego mycia detali również mierzy się z nowymi wyzwaniami w tej kwestii. Jednym z takich wyzwań jest inteligentne wykorzystanie ogromnej ilości danych, które są obecnie zbierane dzięki ciągłemu monitorowaniu i odczytywaniu różnych parametrów maszyny, takich jak ciśnienie, temperatura, zużycie energii czy czas pracy.

W tym celu, firma Ecoclean opracowała innowacyjne rozwiązanie oparte o technologię chmury, nazwane Ecoclean Connect. Określone dane wygenerowane przez system sterowania maszyny są przekazywane przez bezpieczny link do chmury oraz do ewaluacji i inteligentnej integracji przy użyciu najnowszych technologii i infrastruktury. Kilka maszyn myjących może zostać włączonych do takiego kompleksowego systemu zarządzania.

 

Wizualizacja Ecoclean Connect jest implementowana w formie
deski rozdzielczej na komputerze lub tablecie:

 • Condition monitoring: pozyskiwanie danych procesowych
  i produkcyjnych łącznie z historią
 • Documentation: zgodność z wymaganiami klienta
  odnośnie dokumentacji i śledzenia
 • Production planning: planowanie i przeprowadzenie 
  produkcji dla obecnych i przyszłych zamówień
 • Predictive maintenance: planowanie prac konserwacyjnych
  i zapobiegawczych
 • Connectivity: standardowy interfejs do połączenia z
  systemem kontrolnym wyższego poziomu
   

clear
Downloadform pdf