Wysokociśnieniowe gratowanie wodą połączone z myciem pod niskim ciśnieniem

Niezawodnie i powtarzalnie zgratowane i umyte części są kluczowe dla jakości następnych procesów takich jak klejenie, uszczelnianie czy montaż oraz dla perfekcyjnego funkcjonowania produktu.

Przy pomocy zupełnie nowej koncepcji urządzenia EcoCvelox, Ecoclean wprowadza wysoce elastyczne, modułowe rozwiązanie do ekonomicznego wysokociśnieniowego gratowania strumieniem wody i mycia. Maszyna z zintegrowanym transportem liniowym, którą można rozbudowywać i konfigurować wg. danego procesu, pozwala na czyszczenie detali o wymiarach do 200 x 200 x 200 mm i czas cyklu tylko 15 sekund na paletkę w tzw. przepływie jednej sztuki.

Zintegrowany interfejs CAD/CAM pozwala na łatwe programowanie procesu wysokociśnieniowego gratowania – albo z jednym wrzecionem albo z wysokociśnieniową głowicą rewolwerową i maksymalnie pięcioma narzędziami. W połączeniu z innowacyjnym systemem operowania detalami system zapewnia implementację nowych części w najkrótszym możliwym czasie.

Mycie I suszenie komponentów odbywa się za pomocą mycia zalewowo-iniekcyjnego, natryskowego, kontrolowanego płukania i ultradźwięków, jak również silnego nadmuchu i suszenia próżniowego. Załadunek może być automatyczny poprzez robota lub suwnicę albo manualny.

Mycie pojedynczych części

clear
Downloadform pdf pl